Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
11/22/2019 - جمعه 1 آذر 1398
دستگاه‏های شارژ TVM

در راستای تحقق اهداف توسعه شهر الکترونیک و اجرای بهتر پروژه کارت بلیت الکترونیک و به منظور رفاه حال شهروندان محترم دستگاههای فروش و شارژ اتوماتیک کارت بلیت الکترونیک (Ticket Vending machine) در نقاط پر تردد نصب و راه اندازی گردیده است .


دستگاه‏های شارژ TVM شرکت توسن:
کیوسک‌های بلیت الکترونیک که در آن دستگاه‌های شارژ TVM قرار گرفته‌اند، در بیشتر نقاط مرکزی شهر و در نزدیکی ایستگاههای پرتردد مترو و اتوبوسرانی مستقر‌ و بصورت شبانه‌روزی آماده سرویس‌دهی به شهروندان می‌باشد. این دستگاه وابستگی به اپراتور پشتیبان نداشته و شهروند می‌تواند به راحتی اقدام به شارژ یا خرید کارت نماید. نکته قابل توجه اینکه انجام عملیات تنها بوسیله کارت بانکی انجام و برخلاف دیگر دستگاه‌های شارژ، وجه نقد تبادل نمی‌شود.
لازم به ذکر است در حال حاضر نزدیک به 80 دستگاه در سطح شهر فعال و آماده سرویس ‌دهی می‌باشد.
دستگاه‏های شارژ TVM شرکت شهرپرداز:
دستگاه‌های شارژ TVM شرکت شهرپرداز در ایستگاه‌های مترو مستقر بوده‌ و آماده ارائه خدمات مربوط به شارژ کارت بلیت الکترونیک می‌باشد. این دستگاه وابستگی به اپراتور پشتیبان نداشته و شهروند می‌تواند با ارائه وجه نقد به راحتی اقدام به شارژ کارت بلیت خود نماید. از دیگر ویژگی‌های این دستگاه فروش بلیت‌های مغناطیسی با توجه به نیاز شهروند (تک سفره، دو سفره و ...) می‌باشد.
لازم به ذکر است در حال حاضر نزدیک به 150 دستگاه در 85 ایستگاه مترو فعال بوده و در ساعت کاری ایستگاه‌های مترو آماده سرویس‌دهی به شهروندان می‌باشند.